G2RVST700APDC24 OMRON Slimline input relay 6 mm incl. socket, SPDT, 50 mA, Screw terminals, 24 VDC
Write a Review
SKU:
OMRON-G2RVST700APDC24
G2RVST700APDC24 OMRON Slimline input relay 6 mm incl. socket, SPDT, 50 mA, Screw terminals, 24 VDCG2RVST700APDC24G2RV-ST700-AP 24VDC…
Adding to cart… The item has been added
Description
G2RVST700APDC24
G2RV-ST700-AP 24VDC