G2RVST700DC12 OMRON Slimline relay 6 mm incl. socket, SPDT, 6 A,Screw terminals, 12 VDC
Write a Review
SKU:
OMRON-G2RVST700DC12
G2RVST700DC12
G2RV-ST700 12VDC
Adding to cart… The item has been added
Description
G2RVST700DC12
G2RV-ST700 12VDC