G3PA240BVD524DC OMRON SOLID STATE RELAY 40A 24VDC
Write a Review
SKU:
OMRON-G3PA240BVD524DC
G3PA240BVD524DC OMRON SOLID STATE RELAY 40A 24VDCG3PA240BVD524DCG3PA-240B-VD 5-24VDCBrand:OmronRated Load Voltage:200 VACLoad Current:40 ATerminal Typ…
Adding to cart… The item has been added
Description
G3PA240BVD524DC
G3PA-240B-VD 5-24VDC
Brand:Omron
Rated Load Voltage:200 VAC
Load Current:40 A