G3RVST700DACDC48 OMRON Slimline SSR 6 mm, incl. socket, DC output MOSFET, 3 A, Screw terminals, 48 VAC/DC
Write a Review
SKU:
OMRON-G3RVST700DACDC48
G3RVST700DACDC48 OMRON Slimline SSR 6 mm, incl. socket, DC output MOSFET, 3 A, Screw terminals, 48 VAC/DCG3RVST700DACDC48G3RV-ST700-D 48VAC/DC…
Adding to cart… The item has been added
Description