MY4S/48DC OMRON RELAY 48V DC
Write a Review
SKU:
OMRON-MY4S-48DC
MY4S/48DC OMRON RELAY 48V DCMY4S-48DCMY4 48VDC (S)Poles:4Contact Configuration :4PDTContact Material:AgNi + AuMax Switching Current :5AMin Switching C…
Adding to cart… The item has been added
Description
MY4S/48DC OMRON RELAY 48V DC
MY4S-48DC
MY4 48VDC (S)
Poles:4
Contact Configuration :4PDT
Contact Material:AgNi + Au
Max Switching Current :5A
Min Switching Current :1mA at 1 VDC