S8VM10024CD OMRON PSU 100/240V 100W 24DC 4.5A OUTPUT
Write a Review
SKU:
OMRON-S8VM10024CD
S8VM10024CD OMRON PSU 100/240V 100W 24DC 4.5A OUTPUTS8VM10024CDBrand:OmronSeries:S8VMRated Power (W):100Output Current (Amps):4.5Output Voltage:24V DC…
Adding to cart… The item has been added
Description
S8VM10024CD
Brand:Omron
Series:S8VM
Rated Power (W):100
Output Current (Amps):4.5
Output Voltage:24V DC