S8JXG10024CD OMRON PSU 100W 24VDC 4.5A
Write a Review
SKU:
OMRON-S8JXG10024CD
S8JXG10024CD OMRON PSU 100W 24VDC 4.5AS8JXG10024CDBrand:OmronSeries:S8JX-GRated Power (W):100Output Current (Amps):4.5Output Voltage:24V DCInput Volta…
Adding to cart… The item has been added
Description
S8JXG10024CD
Brand:Omron
Series:S8JX-G
Rated Power (W):100
Output Current (Amps):4.5
Output Voltage:24V DC